Kartal Anadolu Huzur Evi


HAKKIMIZDA

Birey doğası gereği, ilerleyen yaşla beraber fiziksel, ruhsal yada sosyal anlamda yeti kaybı yaşayabilmektedir. Bu durum sağlık ve bakım hizmetleri ile sosyal destek mekanizmalarını, yeterli alt yapı ve meslek elemanlarıyla, profesyonel olarak kurumsal çatı altında alma ihtiyacını doğurmaktadır. İleri yaştaki bireyin yaşam doyumunu sağlamak mevcut yetilerini koruyarak yaşam kalitesini yüksek tutmakla mümkün olabilmektedir. Kartal Anadolu Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezlerimiz bu bilinçle 2013 yılından bu yana sağlık ve bakım sektöründe toplam 125 yatak kapasitesiyle faaliyet göstermektedir. Hizmetlerimiz Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı mevzuatları çerçevesinde tıp etiği ve insani değerlere bağlı kalarak, insan onuruna yakışır biçimde sunulmaktadır.

Kuruluşlarımızda az destekle yaşamını idame ettirebilecek bireylere otel kalitesinde hizmet sunulmakla beraber, akut yada kronik çeşitli hastalıklar nedeniyle (Felç, Epilepsi, Pick Hastalığı, Alzheimer, Demans, Diyabet, Onkoloji, Parkinson, kalça kırığı, ameliyat sonrası bakımı, ALS, MS, vb gibi) ağır derecede bakıma ihtiyaç duyan palyatif bakım hastalarına bakım ve sağlık hizmeti sunmak amacıyla hasta başı oksijen sistemi ve yoğun bakım yatağı ekipmanları kurulmuştur

KARTAL
ANADOLU HUZUR EVİ

HAKKIMIZDA

Kartal Anadolu huzur
Evi

Merkezlerimizden hizmet alan her bir konuğumuz için, Doktor, Sosyal Hizmet Uzmanı, Hemşire ve Yaşlı Bakım Teknikerlerinden oluşan personel ekipleriyle kişiye özel bakım planı oluşturulmaktadır.

Kuruluşlarımızdan hizmet alan bireylerin kolaylıkla sosyalleşebilmeleri amacıyla, mümkün olduğunca sosyal, kültürel, bilişsel ve fiziksel beceri anlamında birbirlerine benzer bireylerle aynı bina ve odalarda kalması sağlanmakta böylece olası olumsuz sosyal süreçlerin önüne geçilmekte, sosyalizasyon motivasyonunun yüksek tutulması sağlanmaktadır.

Konuklarımızın sağlık ve bakım hizmetlerinden faydalanırken sosyal doyum sağlayabilmeleri için sivil toplum örgütleri ve gönüllü katılımlarıyla sosyal ve sanatsal etkinlikler düzenlenmektedir.

20 ile 34 metrekare arası odalarımızda otel konforunda hizmet sunmak amacıyla; televizyon, özel ışıklandırma sistemi ve her odaya özel banyo tuvalet bulunmaktadır. Ortak alanımız konuklarımıza konforlu ve kaliteli hizmet sunulacak biçimde tasarlanmıştır. Kuruluşlarımızda ayrıca kafeterya ve etkinlik salonu bulunmaktadır.


Misyonumuz


Uzmanlaştığımız tüm bakım hizmetlerinde, etik ilkelerden ödün vermeden, yaşlı haklarına saygı göstererek, modern tesisleri ve kaliteli bakım hizmeti ile,Yaşlı ve kronik hastalığı olan bireylere sunulan uzun yada kısa dönemli, bakım hizmetinde en önemli referans merkezi olmak!

Vizyonumuz


Yaşlılarımızın yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile, “ toplumsal dışlanma değil, toplumsal içerme” felsefesi ile dünya standartlarında kaliteli bakım hizmetlerini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen yaşlı bakım merkezi olmayı hedefliyoruz.

Personelimiz

açıklama

Telefon: +216 945234

Email: bilgi@kartalanadoluhuzurevi.com

açıklama

telefon: 216 945234

Email: bilgi@kartalanadoluhuzurevi.com

açıklama

telefon: 216 945234

Email: bilgi@kartalanadoluhuzurevi.com